Spordikalender 2020/2021 on tihe ja täis erinevaid koolidevahelisi kui koolisiseseid üritusi. Loodan, et see õppeaasta tuleb meie koolile edukas ning õpilased leiavad erinevaid üritusi, kus osaleda.
Täpsed kuupäevad on mõnedel võistlustel veel selgumisel.
Aeg | Üritus / sündmus | |
30.08.2020 | TV10 vabariiklik Võru | |
06.09.2020 | TV 10 vabariiklik Rakvere | |
10.09.2020 | Valikorienteerumine Orissaares | |
19.-20.09.2020 | TV 10 vabariiklik finaal Tartu | |
23.-30.09.2020 | Liikumisnädal | |
23.09.2020 | Heategevuslik teatejooks Muhus | |
25.09.2020 | Discgolf Kuressaares | |
23.09.2020 | OG Spordipäev | |
25.09.2020 | Jalgpallipäev | |
29.09.2020 | Teatekross Kärlal | |
30.09.2020 | Tipa Tapa jalgpalliturniir finaal 2020 1.-5.kl | |
1.10.2020 | EKSL jalgpall 6.-9.kl. | |
Vaheaeg 19.10.2020 – 25.10.2020 | ||
04.11.2020 | Rahvastepall 4-5.kl. Finaal Orissaares | |
12.11.2020 | Rahvastepall 1.-3.kl | |
30.11.-04.12 | Päkapikuturniir 1.-4. kl | |
30.11.-04.12 | Jõuluvanaturniir keh. tundide ajal | |
8.12.2020 | korvpalli P, C- kl. MV (5-7.kl).) | |
12.12.2020 | Sisekergejõustiku MV, C, B, A, J | |
Okt-nov | Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl | |
Nov-dets | Tv 10 Olümpiastarti maakondlik etapp | |
okt.-dets. I ring | Korvpall A-kl.(P) MV | |
dets | TV 10 OS vabariiklik etapp | |
Vaheaeg 23.12.2020 – 10.01.2021 | ||
jan/märts II ring | Korvpall A-kl.(P) MV | |
26.01.2021 | 1-3.sisejalgpall MV Salme | |
22.01.2021 | Korvpall B-kl (P, Põhik.) | |
29.01.2021 | 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P | |
veebr- märts | EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) | |
Jaan-veebr | Korvpallipäev | |
veebr | Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl | |
Vaheaeg 22.02.2021 – 28.02.2021 | ||
06.03.2021 | Sisekergejõustik D-kl | |
10.03.2021 | Maakoolide võrkpall 7.-9. kl Lümanda | |
Jaan-märts | Spordiviktoriin „Bumerang” | |
Jaan-märts | Jazz Osavaim korvpallur 1.-4. kl | |
märts | Tv 10 Olümpiastarti maakondlik etapp | |
RIMI osavusfestival 1.-3. kl ja 4.-5.kl | ||
märts | TV 10 Olümpiastarti | |
aprill | Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl finaalturniir | |
Valikorienteerumine | ||
aprill | Saalihokipäev | |
Vaheaeg 19.04.2021 – 25.04.2021 | ||
29.04.2021 | Koolinoorte krossijooksu MV Kärlal | |
6.05.2021 | Heategevus teatejooks | |
mai | 3.-6. kl T finaal Tuule Cup | |
mai | Tv 10 Olümpiastarti maakondlik etapp | |
11.05.2021 | Põhikoolide jalgpall 6.-9.kl. P+T Lümandas | |
mai | Maakonna PK mitmevõistluse MV | |
mai | TV 10 Olümpiastarti | |
20.05.2021 | Kergejõustiku MV, D- kl. | |
mai | OG kevadine spordipäev | |
28.05.2021 | Kergejõustiku MV B, C | |
29.05.2021 | Kergejõustiku MV A, J + Täiskasvanud | |
mai | Võrkpallipäev | |
Juuni 2021 | TV 10 maakondlik etapp | |
Juuni 2021 | TV 10 vabariiklik etapp |